_

خدمات ما

خدمات مشاوره

 
1.مشاوره در انتخاب نوع سیستم تأسیساتی
2.مشاوره در انتخاب مصالح لوله و اتصالات
3-مشاوره در انتخاب و خرید تجهیزات
 

تأسیسات آتش نشانی

مجموع ه­ای از وسائل و تجهیزات اعلام و اطفاء حریق می­ باشد که با اعلام و عکس العمل سریع و به موقع در برابر حریق ساکنین را با خبر کرده و از گسترش و خسارت شدید آتش سوزی جلوگیری می­ نماید. در حقیقت تأسیسات آتش نشانی، ایمنی و امنیت ساکنین ساختمان و اموال آنها را در برابر حریق تأمین می­ نماید.

 

 

تأسیسات تهویه مطبوع

مجموعه وسایل و دستگاه ­هایی که هنگام کار باهم، هوای با شرایط مطبوع از نظر درجه حرارت، رطوبت، سرعت، تمیزی و …. متناسب و مقضی بدن انسان فراهم نماید تأسیسات تهویه مطبوع نام دارد.

تأسیسات بهداشتی و فاضلاب

مجموعه رشته لوله­ کشی­ ها و تجهیزاتی که وظیفه آن تأمین آب آشامیدنی بهداشتی و جمع آوری فاضلاب از قسمت­ های مختلف ساختمان جهت تخلیه در چاه و یا در فاضلاب شهری   می باشد تأسیسات بهداشتی و فاضلاب نامیده می ­شود.

تأسیسات حرارت مرکزی

برای گرم کردن محیط زندگی  در فصل زمستان، متناسب با سبک زندگی روستایی و شهری از وسایل مختلف گرمازا مانند بخاری هیزمی،  بخاری نفتی، بخاری گازی، بخاری برقی، پکیج حرارتی و موتورخانه حرارت مرکزی استفاده می ­شود

تأسیسات گرمایشی و سرمایشی مستقل (پکیج)

 

امروزه استقلال تأسیسات واحدهای مسکونی به دلایل مختلف مورد توجه قرار گرفته است. به همین منظور دستگاه­ هایی طراحی و ساخته شده است که می تواند گرمایش و سرمایش هر واحد مسکونی را به طور مستقل تأمین نماید. 

تأسیسات و تجهیزات مخصوص

به دستگاه­ های استریل بیمارستانی، دستگاه اکسیژن­ ساز مرکزی، دستگاه­ های خلط­ کش مرکزی، دستگاه ­های مخصوص دندانپزشکی، تجهیزات آشپزخانه به طور کلی، اطو بخار صنعتی و رختشوی­ خانه ­های صنعتی و بیمارستانی و لوله کشی های مربوطه تأسیسات و تجهیزات مخصوص گفته می­ شود

 

 

 

تأسیسات گازرسانی ساختمان

به مجموعه ای از شبکه لوله کشی و تجهیزات گفته می شود که گاز مورد نیاز وسائل گازسوز در ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی، فرهنگی، مذهبی، بهداشتی و…را تأمین می نماید

 

 

 

تأسیسات ساختمان با رویکرد پدافند غیرعامل

به سامانه ­ها، تأسیسات و تجهیزاتی اطلاق می­ گردد که جهت کاهش آسیب ­پذیری نیروی انسانی و اموال در برابر انفجار ناشی از سلاح­ های دشمن طراحی و اجرا می ­گردند. این تأسیسات باید شرایط مطلوب زندگی در وضعیت بحرانی و ایجاد آسایش پایدار در انواع سکونت ­گاه ­ها را با توجه به مبحث بیست و یک مقررات ملی ساختمان و سایر الزامات و دستورالعمل ­ها فراهم نماید.

تأسیسات آبرسانی

به مجموعه ­ای از تأسیسات گفته می­ شود که وظیفه آن تأمین آب آشامیدنی و بهداشتی میباشد

.